دانشجویان محترم لازم است فرم پایش فرهنگی را تکمیل نموده و به آدرس زیر تا تاریخ 1401/01/10 ایمیل نمایند. آدرس ایمیل:farhangi@hut.ac.ir یادآور می شود پذیرش قطعی شما در دانشگاه منوط به تکمیل و ارسال فرم مربوطه می باشد. جهت دریافت فرم به قسمت یادداشت ها مراجعه نمائید.
187
ویژه دانشجویان، کارکنان و فرزندان اساتید و کارکنان - دریافت فایل جشنواره در قسمت انتشارات دیجیتال
276
این سوگواره در 4 بخش : پژو هشی- ادبی - هنری و رسانه ای دیجیتال برگزار می گردد مهلت ار سال آثار تا 30 دیماه تمدید گردیده است به سه اثر برتر هر بخش جوایز نقدی اهدا خواهد شد
153
دانشجویان محترم که اسامی آنها در روز دانشجو به عنوان نفرات برتر علمی و فرهنگی اعلام گردید جهت دریافت جوایز خود در سامانه جامع فرهنگی hut.polink.ir ثبت نام نمایند.
189
بخش های مسابقه: بخش آوایی: رشته تحقیق تلاوت آیات 18-14 سوره مبارکه حج - رشته ترتیل تلاوت آیات 36-32 سوره مبارکه نور بخش معارفی: مطالعه کتاب دقایقی با قرآن استاد قرائتی توضیحات: در بخش آوایی تلاوت ها فقط با دستگاه موبایل و با کیفیت مناسب و به صورت تصویری ضبط گردد و به آدرس مندرج در پوستر اطلاعیه ارسال شود. در بخش معارفی کتاب مورد نظر در صفحه اول سایت قابل دانلود می باشد. زمان مسابقه کتاب خوانی متعاقباً ازطریق اطلاعیه و پیامک اعلام خواهد شد.
105
ثبت نام و ارسال آثار از طریق سامانه فرهنگی به نشانیhut.polink.ir مهلت ثبت نام: 99/07/19 مهلت ارسال آثار :10 آبان ماه 99
129